منظومه شمسی 10 کیلووات

منظومه شمسی 10 کیلووات

یک سیستم خورشیدی 10 کیلوواتی بهترین گزینه برای خانه های بزرگ است.  یک سیستم 10 کیلوواتی نیز برای دارندگان خودروهای برقی یا کسانی که قصد خرید آن را در آینده دارند مناسب است.  ما هم سیستم ذخیره انرژی خانگی خارج از شبکه و هم سیستم ذخیره انرژی خانگی خانگی را ارائه می دهیم.

 برق تمیز و قابل اعتمادی را در زمان‌های اشغال ارائه می‌ کند و بارهای ضروری شما را در زمانی که دور هستید حفظ می‌کند، همه در یک سیستم خورشیدی ساده. تفاوت بین سیستم ذخیره‌سازی انرژی خانگی خارج از شبکه و سیستم ذخیره‌سازی انرژی مسکونی داخلی در شبکه چیست؟

10kW Solar System

1: دسترسی شما به برق

با یک سیستم خورشیدی خارج از شبکه، شما کاملا به خورشید و انرژی ذخیره شده در باتری ها برای تامین انرژی خانه یا کسب و کار خود متکی هستید.  اگر تصمیم به نصب یک سیستم خورشیدی روی شبکه دارید، همیشه به برق از شبکه برق دسترسی خواهید داشت، چه سیستم خورشیدی شما در حال تولید باشد یا نه یا اگر باتری دارید.

2: چه اتفاقی می افتد وقتی که شبکه از بین می رود

با یک سیستم خورشیدی خارج از شبکه، سیستم خورشیدی شما مستقل از شبکه برق کار می کند و می تواند به کار خود ادامه دهد.  اگر سیستم خورشیدی متصل به شبکه دارید و شبکه قطع می شود، برق نخواهید داشت، مگر اینکه سیستم خورشیدی متصل به شبکه را با باتری پشتیبان انتخاب کنید.

3: چگونه برای برق صورت‌حساب می‌گیرید

اگر سیستم شما به شبکه متصل نباشد، قبض برق دریافت نخواهید کرد.  با این حال، سیستم‌های خارج از شبکه اغلب گران‌تر هستند، زیرا تجهیزات اضافی مانند باتری‌هایی که برای قابل دوام کردن آن‌ها مورد نیاز است، گران‌تر هستند.  اگر یک سیستم متصل به شبکه را انتخاب کنید، حتی اگر سیستم خورشیدی شما 100٪ برق شما را تامین کند، همچنان می توانید هزینه های تحویل یا هزینه های تقاضا را در قبض برق خود مشاهده کنید.

4: آیا یک سیستم خورشیدی 10 کیلوواتی برای خانه من مناسب است؟

یک سیستم پانل خورشیدی 10 کیلوواتی برای خانه‌های بزرگ یا خانه‌هایی با وسایل پر انرژی بیشتر مناسب است.  با ویژگی های ایمنی، عمر طولانی و خدمات پس از فروش عالی، محصولات سری S ما بهترین انتخاب برای ذخیره انرژی خانگی شما خواهند بود که نیازهای انرژی بالاتر شما را برآورده می کند.

 سیستم ذخیره‌سازی انرژی مسکونی روی شبکه همچنین می‌تواند انتظارات شما را برای بازیابی سریع هزینه با اتصال شبکه برآورده کند.  این صرفه جویی ترکیبی از صادرات برق به شبکه و استفاده از برق در خانه است.  سیستم های خورشیدی 10 کیلوواتی تا 5 کیلووات در روز در نوع باتری فسفات آهن لیتیوم تولید می کنند.  سیستم های 10 کیلووات ممکن است به 2 باتری موازی نیاز داشته باشند زیرا توانایی آنها برای صادرات بیش از 5 کیلووات در یک زمان است.

 در حالی که یک سیستم 10 کیلووات گرانتر از سیستم های کوچکتر است، می تواند قدرت بیشتری تولید کند.  اگر نیازهای انرژی بیشتری دارید، اغلب با نصب سیستمی با ظرفیت بیشتر، هزینه نصب را سریعتر پرداخت می کنید.

 اگر در خانه ای با بیش از 5 نفر زندگی می کنید، احتمالاً یک سیستم برق خورشیدی 10 کیلوواتی نیازهای شما را پوشش می دهد.  اگر قصد دارید در مکان فعلی خود بمانید، یک سیستم 10 کیلوواتی نیز می تواند تقاضای انرژی رو به رشد را پشتیبانی کند.

5: هزینه یک سیستم خورشیدی 10 کیلوواتی چقدر است؟

 CEC توصیه می کند که یک سیستم 10 کیلوواتی باید بین 7400 تا 14100 دلار هزینه داشته باشد.  هزینه پنل های خورشیدی به عوامل زیادی از جمله کیفیت، نوع مدل و موارد دیگر بستگی دارد.  یک سیستم با اندازه بزرگتر می تواند برق بیشتری تولید کند، اما نسبتاً گران است.  اگرچه ممکن است در ابتدا مقرون به صرفه نباشد، انرژی خورشیدی می تواند بازدهی سریع سرمایه گذاری شما را ارائه دهد و به شما در ساختن آینده ای پایدارتر کمک کند.

 هزینه نهایی نصب یک سیستم پنل خورشیدی به عوامل زیر بستگی دارد: کیفیت پنل های خورشیدی.  اندازه پنل های خورشیدی

6:منظومه شمسی 10 کیلوواتی چقدر دوام می آورد؟

شما می توانید انتظار داشته باشید که سیستم های خورشیدی 10 کیلوواتی در صورت نصب صحیح بین 25 تا 30 سال دوام بیاورند.  پس از آن، بازده باتری خورشیدی شروع به کاهش می کند.  نرخ کاهش توان یک سیستم خورشیدی 10 کیلوواتی با ذخیره باتری تقریباً 0.8٪ در سال است.

 پانل ها در طول زمان در تولید برق ناکارآمد می شوند و خروجی منظومه خورشیدی آنها نیز کاهش می یابد.  فرآیند تخریب می تواند تا 30 سال طول بکشد تا در هر سیستم خورشیدی با کیفیت بالا تأثیر بگذارد.

7: امکانات

طراحی مدولار، تولید استاندارد، اشتراک قوی، نصب آسان، بهره برداری و نگهداری

 عملکرد و سیستم کنترل کامل حفاظت BMS، بیش از جریان، ولتاژ، عایق و سایر طراحی های حفاظتی چندگانه.

 با استفاده از سلول فسفات آهن لیتیوم، مقاومت داخلی کم، نرخ بالا، ایمنی بالا، عمر طولانی.  قوام بالا مقاومت داخلی، ولتاژ و ظرفیت تک سلولی.

 زمان چرخه می تواند به بیش از 5000 بار برسد، عمر سرویس بیش از 10 سال است، هزینه عملیات جامع کم است.

 سیستم هوشمند، تلفات کم، راندمان تبدیل بالا، پایداری قوی، عملکرد قابل اعتماد.

 صفحه نمایش ال سی دی بصری به شما امکان می دهد پارامترهای عملیاتی را تنظیم کنید، داده ها و وضعیت عملکرد را در زمان واقعی مشاهده کنید و خطاهای عملکرد را به طور دقیق تشخیص دهید.

 پشتیبانی از شارژ و دشارژ سریع

 پشتیبانی از پروتکل ارتباطی مانند CAN2.0 و RS485 که می تواند در سناریوهای مختلف استفاده شود.