منظومه شمسی 15 کیلووات

منظومه شمسی 15 کیلووات

یک سیستم خورشیدی 15 کیلوواتی برای خانه ها، مزارع و مشاغل کوچک ایده آل است.  سیستم کامل برق خورشیدی 15 کیلوواتی خارج از شبکه، همه کاره‌ترین و محبوب‌ترین محصولات سیستم خورشیدی مستقل خارج از شبکه ما است.

 یک سیستم خورشیدی 15 کیلوواتی متعلق به سری‌های ذخیره‌سازی انرژی خانواده 48 ولت است. قابلیت‌های این سیستم خورشیدی خارج از شبکه از تامین انرژی خانه‌های با اندازه متوسط تا خواص بزرگ‌تر متغیر است. این سیستم خورشیدی با کیفیت بالا، بدون هیچ گونه مصالحه‌ای در سبک زندگی شما، برق قابل اعتمادی را ارائه می‌کند.

15kW Solar System

1: دسترسی شما به برق

با یک سیستم خورشیدی خارج از شبکه، شما کاملا به خورشید و انرژی ذخیره شده در باتری ها برای تامین انرژی خانه یا کسب و کار خود متکی هستید.  اگر تصمیم به نصب یک سیستم خورشیدی روی شبکه دارید، همیشه به برق از شبکه برق دسترسی خواهید داشت، چه سیستم خورشیدی شما در حال تولید باشد یا نه یا اگر باتری دارید.

2: چه اتفاقی می‌افتد وقتی شبکه‌ها پایین می‌آیند

با یک سیستم خورشیدی خارج از شبکه، سیستم خورشیدی شما مستقل از شبکه برق کار می کند و می تواند به کار خود ادامه دهد.  اگر سیستم خورشیدی متصل به شبکه دارید و شبکه قطع می شود، برق نخواهید داشت، مگر اینکه سیستم خورشیدی متصل به شبکه را با باتری پشتیبان انتخاب کنید.

3: چگونه برای برق صورت‌حساب می‌گیرید

اگر سیستم شما به شبکه متصل نباشد، قبض برق دریافت نخواهید کرد.  با این حال، سیستم‌های خارج از شبکه اغلب گران‌تر هستند، زیرا تجهیزات اضافی مانند باتری‌هایی که برای قابل دوام کردن آن‌ها مورد نیاز است، گران‌تر هستند.  اگر سیستم شبکه ای را انتخاب می کنید،

 حتی اگر سیستم خورشیدی شما 100٪ برق شما را تامین کند، هنوز می توانید هزینه های تحویل یا هزینه های تقاضا را در قبض برق خود مشاهده کنید.

4: آیا یک سیستم خورشیدی 15 کیلوواتی برای خانه من مناسب است؟

صنعت خورشیدی هر مجموعه ای از سیستم های خورشیدی را ارائه می دهد که هر کدام از آنها در میزان برق تولیدی متفاوت است. با ویژگی های ایمنی، عمر طولانی و خدمات پس از فروش عالی، سیستم خورشیدی 15 کیلو وات بهترین انتخاب برای خانوارهای بزرگ یا کوچک است.  کسب و کار در مقیاس

 اگر به فکر منظومه شمسی هستید، به اندازه خانه خود فکر کنید.  میانگین هزینه انرژی در ماه چقدر است؟  تعداد زیادی از وسایل الکتریکی در حال استفاده ممکن است نیاز به ذخیره باتری اضافی داشته باشند.

 15kW یک سیستم خورشیدی گسترده با توان کافی برای پاسخگویی به نیازهای خانوارهای بزرگ است. سیستم‌های 15 کیلووات تا 5 کیلووات در روز از نوع باتری فسفات آهن لیتیوم تولید می‌کنند. سیستم‌های 15 کیلووات ممکن است به 3 باتری موازی نیاز داشته باشند زیرا توانایی آنها برای صادرات بیش از 5 کیلووات در یک زمان است.

 در حالی که یک سیستم 15 کیلو وات گرانتر از سیستم های کوچکتر است، می تواند قدرت بیشتری تولید کند.  اگر نیازهای انرژی بیشتری دارید، اغلب با نصب سیستمی با ظرفیت بیشتر، هزینه نصب را سریعتر پرداخت می کنید.

 اگر در خانه ای با بیش از 8 نفر زندگی می کنید، احتمالاً یک سیستم برق 15 کیلووات خورشیدی نیازهای شما را پوشش می دهد.  اگر قصد دارید در مکان فعلی خود بمانید، یک سیستم 15 کیلو وات نیز می تواند تقاضای رو به رشد انرژی را پشتیبانی کند.

5: هزینه یک سامانه خورشیدی 15 کیلوواتی چقدر است؟

جدول زیر میانگین هزینه‌های هر کیلووات پنل خورشیدی را در برخی کشورها نشان می ‌دهد.

Solar Energy Cost
Solar Energy Cost

بنابراین، هزینه تقریبی سیستم خورشیدی 15 کیلووات در آلمان باید 1113*15=16695 دلار باشد.

 به همین ترتیب، هزینه تقریبی سیستم خورشیدی 15 کیلوواتی در فرانسه باید 1074*15=16110 دلار باشد.

 هزینه پنل های خورشیدی به عوامل زیادی از جمله کیفیت، نوع مدل و موارد دیگر بستگی دارد.  یک سیستم با اندازه بزرگتر می تواند برق بیشتری تولید کند، اما نسبتاً گران است.  اگرچه ممکن است در ابتدا مقرون به صرفه نباشد، انرژی خورشیدی می تواند بازدهی سریع سرمایه گذاری شما را ارائه دهد و به شما در ساختن آینده ای پایدارتر کمک کند.

 هزینه نهایی نصب یک سیستم پنل خورشیدی به عوامل زیر بستگی دارد: کیفیت پنل های خورشیدی.  اندازه پنل های خورشیدی

 

6:دوره بازپرداخت برای یک سیستم خورشیدی 15 کیلوواتی چیست؟

اما این رقم بستگی به محل زندگی شما، هزینه برق، تعرفه خوراک و مصرف انرژی روزانه شما دارد.  سیستم را به صورت سالیانه تقسیم کنید و هزینه سیستم را بر این رقم تقسیم کنید.

 شما می توانید این کار را با فهمیدن اینکه هزینه برق چقدر است، چقدر صادرات دارید و در خانه استفاده می کنید و پس انداز روزانه شما چقدر است انجام دهید.

7: یک منظومه خورشیدی 15 کیلوواتی چقدر دوام می آورد؟

مانند بسیاری از سیستم های خورشیدی، میانگین طول عمر یک سیستم 15 کیلوواتی بین 25 تا 30 سال است. بر اساس گزارش آزمایشگاه ملی انرژی های تجدیدپذیر، پنل های خورشیدی هر سال با کاهش بازده متوسط 0.8٪ مواجه می شوند.  این کاهش عملکرد، نرخ تخریب خورشیدی نامیده می شود و در بین تولیدکنندگان متفاوت است.  به عنوان مثال، برخی از برندهای صنعت خورشیدی ادعا می کنند که نرخ تخریب کمتر از 0.3٪ است، در حالی که سایر سیستم های خورشیدی نامرغوب بسیار سریع تر کاهش می دهند.

 میزان تخریب خورشید چقدر است؟  به عبارت ساده، پانل ها در طول زمان در تولید برق کمتر کارآمد می شوند و خروجی منظومه خورشیدی آنها نیز کاهش می یابد.  این فرآیند تخریب نامیده می شود و ممکن است تا 30 سال طول بکشد تا هر منظومه شمسی با کیفیت بالا تحت تأثیر آن قرار گیرد.

 با این حال، با وجود چندین دهه استفاده، پانل ها ارزش خود را از دست نمی دهند.  در عوض، تولید انرژی آنها کمی کمتر از مشخصات شرکت خورشیدی کاهش می یابد.  نور و تخریب دمای بالا (LetiD) نامی است که به این پدیده داده شده است.  پانل های با کیفیت بهتر عمر طولانی تری خواهند داشت و در برابر این تخریب مقاومت می کنند.

 پنل‌های خورشیدی فوق‌العاده مستحکم هستند و دهه‌ها بدون تعمیر و نگهداری هستند.  آنها برای مقاومت در برابر بادهای شدید و طوفان تگرگ طراحی شده اند، بنابراین تخریب سیستم شما به دلیل شرایط آب و هوایی بسیار بعید است.  با این وجود، می‌توانید در طول سال‌ها از طریق روش‌های زیر از قدرت بیشتری اطمینان حاصل کنید: تعمیر و نگهداری منظم و پاک‌سازی گرد و غبار و زباله.

8: امکانات

طراحی مدولار، تولید استاندارد، اشتراک قوی، نصب آسان، بهره برداری و نگهداری

 عملکرد و سیستم کنترل کامل حفاظت BMS، بیش از جریان، ولتاژ، عایق و سایر طراحی های حفاظتی چندگانه.

 با استفاده از سلول فسفات آهن لیتیوم، مقاومت داخلی کم، نرخ بالا، ایمنی بالا، عمر طولانی.  قوام بالا مقاومت داخلی، ولتاژ و ظرفیت تک سلولی.

 زمان چرخه می تواند به بیش از 5000 بار برسد، عمر سرویس بیش از 10 سال است، هزینه عملیات جامع کم است.

 سیستم هوشمند، تلفات کم، راندمان تبدیل بالا، پایداری قوی، عملکرد قابل اعتماد.  صفحه نمایش ال سی دی بصری به شما امکان می دهد پارامترهای عملیاتی را تنظیم کنید، داده ها و وضعیت عملکرد را در زمان واقعی مشاهده کنید و عیوب عملکرد را به طور دقیق تشخیص دهید.

 پشتیبانی از شارژ و دشارژ سریع

 از پروتکل ارتباطی مانند CAN2.0 و RS485 پشتیبانی می کند که می تواند در سناریوهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.