منظومه شمسی 20 کیلووات

منظومه شمسی 20 کیلووات

یک سیستم 20 کیلوواتی خورشیدی برای خانه ها، مزارع و مشاغل متوسط ایده آل است.  ما هم سیستم ذخیره‌سازی انرژی خانگی خارج از شبکه و هم سیستم ذخیره‌سازی انرژی مسکونی روی شبکه را ارائه می‌کنیم. سیستم کامل برق 20 کیلو وات خورشیدی خارج از شبکه، همه کاره‌ترین و محبوب‌ترین محصولات سیستم خورشیدی مستقل خارج از شبکه ما است.

 یک سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی متعلق به سری ذخیره‌سازی انرژی خانواده 48 ولتی است. قابلیت‌های این سیستم خورشیدی خارج از شبکه از تامین انرژی خانه‌های بزرگ تا خواص بزرگ‌تر متغیر است. این سیستم خورشیدی با کیفیت بالا، بدون هیچ گونه مصالحه‌ای در سبک زندگی شما، برق قابل اعتمادی را ارائه می‌ دهد.

20kW-Solar-System

1: دسترسی شما به برق

با یک سیستم خورشیدی خارج از شبکه، شما کاملا به خورشید و انرژی ذخیره شده در باتری ها برای تامین انرژی خانه یا کسب و کار خود متکی هستید.  اگر تصمیم به نصب یک سیستم خورشیدی روی شبکه دارید، همیشه به برق از شبکه برق دسترسی خواهید داشت، چه سیستم خورشیدی شما در حال تولید باشد یا نه یا اگر باتری دارید.

2: چه اتفاقی می‌افتد وقتی شبکه‌ها پایین می‌آیند

با یک سیستم خورشیدی خارج از شبکه، سیستم خورشیدی شما مستقل از شبکه برق کار می کند و می تواند به کار خود ادامه دهد.  اگر سیستم خورشیدی متصل به شبکه دارید و شبکه قطع می شود، برق نخواهید داشت، مگر اینکه سیستم خورشیدی متصل به شبکه را با باتری پشتیبان انتخاب کنید.

3: چگونه برای برق صورت‌حساب می‌گیرید

اگر سیستم شما به شبکه متصل نباشد، قبض برق دریافت نخواهید کرد.  با این حال، سیستم‌های خارج از شبکه اغلب گران‌تر هستند، زیرا تجهیزات اضافی مانند باتری‌هایی که برای قابل دوام کردن آن‌ها مورد نیاز است، گران‌تر هستند.  اگر سیستم شبکه ای را انتخاب می کنید،

 حتی اگر سیستم خورشیدی شما 100٪ برق شما را تامین کند، هنوز می توانید هزینه های تحویل یا هزینه های تقاضا را در قبض برق خود مشاهده کنید.

4: آیا یک سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی برای خانه من مناسب است؟

یک سیستم پنل خورشیدی 20 کیلوواتی برای خانه‌های بزرگ یا ایستگاه‌ها، حتی مشاغلی با وسایل پر انرژی بیشتر مناسب است.  با ویژگی های ایمنی، عمر طولانی و خدمات پس از فروش عالی، محصولات سری S ما بهترین انتخاب برای ذخیره انرژی خانگی شما خواهند بود که نیازهای انرژی بالاتر شما را برآورده می کند.

 سیستم ذخیره‌سازی انرژی مسکونی روی شبکه همچنین می‌تواند انتظارات شما را برای بازیابی سریع هزینه با اتصال شبکه برآورده کند.  این صرفه جویی ترکیبی از صادرات برق به شبکه و استفاده از برق در خانه است. در مقایسه، یک سیستم برق خارج از شبکه دارای یک جزء باکیفیت است که به شما انرژی خورشیدی با کیفیت شبکه قابل اعتماد را در طول روز و شب می دهد.  سیستم خورشیدی خارج از شبکه به فضای کمی نیاز دارد و به‌خوبی در سوله برقی شما یا در عوض در محفظه‌ای کاملاً مستقل و ضد آب و هوای ما قرار می‌گیرد.  پنل های خورشیدی را می توان بر روی سقف شما یا روی قاب های قابل تنظیم زمین نصب کرد.

 در حالی که یک سیستم 20 کیلو وات گرانتر از سیستم های کوچکتر است، می تواند قدرت بیشتری تولید کند.  اگر نیازهای انرژی بیشتری دارید، اغلب با نصب سیستمی با ظرفیت بیشتر، هزینه نصب را سریعتر پرداخت می کنید.

5: هزینه یک سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی چقدر است؟

جدول زیر میانگین هزینه هر کیلووات پنل خورشیدی را در برخی کشورها نشان می دهد.

Solar Energy Cost By Country 2021
Solar Energy Cost By Country 2021

بنابراین، هزینه تقریبی سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی در آلمان باید 1113*20=22260 دلار باشد.

 به همین ترتیب، هزینه تقریبی سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی در فرانسه باید 1074*20=21480 دلار باشد.

 چهار عامل مهم بر قیمت پنل های خورشیدی تاثیر می گذارد.

 هزینه‌های تجهیزات عمده‌فروشی: به عنوان یک صنعت جوان، کارخانه‌ها توانسته‌اند فرآیندها را خودکار کنند، مقیاس تولید و لجستیک را افزایش دهند و هزینه هر وات نصب خورشیدی را به‌طور چشمگیری کاهش دهند.

 غرامت: به منظور تشویق خانوارها به انتخاب انرژی خورشیدی، دولت، دولت سیاست های جذابی را برای جذب شهروندان برای انتخاب انرژی خورشیدی، مانند تخفیف های خورشیدی، اجرا می کند.  معرفی طرح‌های تخفیف محلی خورشیدی در ایالت‌های خاص تأثیر چشمگیری بر هزینه انرژی خورشیدی داشته است.

 رقابت و خورشیدی ارزان: هزاران پیمانکار برای نصب خورشیدی وجود دارد.  در نتیجه، حاشیه ها مجبور شده اند در بازار بسیار کم باشند.

6: دوره بازپرداخت برای یک سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی چیست؟

اما این رقم به محل زندگی شما، هزینه برق، تعرفه ورودی و مصرف روزانه انرژی شما بستگی دارد.

 برای تعیین مدت زمان پرداخت یک سیستم، باید ارزش پولی کل انرژی تولید شده توسط سیستم را به صورت سالانه محاسبه کنید و هزینه سیستم را بر این رقم تقسیم کنید.

 شما می توانید این کار را با فهمیدن اینکه هزینه برق چقدر است، چقدر صادرات دارید و در خانه استفاده می کنید و پس انداز روزانه شما چقدر است انجام دهید.

7:یک منظومه شمسی 20 کیلوواتی چقدر دوام می آورد؟

مانند بسیاری از سیستم های خورشیدی، میانگین طول عمر یک سیستم 20 کیلوواتی بین 25 تا 30 سال است. طبق اعلام آزمایشگاه ملی انرژی های تجدیدپذیر، پنل های خورشیدی هر سال با افت بازده متوسط 0.8٪ مواجه می شوند.  این کاهش عملکرد، نرخ تخریب خورشیدی نامیده می شود و در بین تولیدکنندگان متفاوت است.  به عنوان مثال، برخی از برندهای صنعت خورشیدی ادعا می کنند که نرخ تخریب کمتر از 0.3٪ است، در حالی که سایر سیستم های خورشیدی نامرغوب بسیار سریع تر کاهش می دهند.

 میزان تخریب خورشید چقدر است؟  به عبارت ساده، پانل ها در طول زمان در تولید برق کمتر کارآمد می شوند و خروجی منظومه خورشیدی آنها نیز کاهش می یابد.  این فرآیند تخریب نامیده می شود و ممکن است تا 30 سال طول بکشد تا هر منظومه شمسی با کیفیت بالا تحت تأثیر آن قرار گیرد.

 با این حال، با وجود چندین دهه استفاده، پانل ها ارزش خود را از دست نمی دهند.  در عوض، تولید انرژی آنها کمی کمتر از مشخصات شرکت خورشیدی کاهش می یابد.  نور و تخریب دمای بالا (LetiD) نامی است که به این پدیده داده شده است.  پانل‌های باکیفیت‌تر عمر طولانی‌تری دارند و در برابر این تخریب مقاومت می ‌کنند.

 پنل‌های خورشیدی فوق‌العاده مستحکم هستند و دهه‌ها بدون تعمیر و نگهداری هستند.  آنها برای مقاومت در برابر بادهای شدید و طوفان تگرگ طراحی شده اند، بنابراین تخریب سیستم شما به دلیل شرایط آب و هوایی بسیار بعید است.  با این حال، می‌توانید در طول سال‌ها از طریق روش‌های زیر از قدرت بیشتری اطمینان حاصل کنید: تعمیر و نگهداری منظم و پاک‌سازی گرد و غبار و زباله.

8: آیا یک سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی برق خانه شما را تامین می کند؟

یک سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی مطمئناً به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند نیازهای الکتریکی متوسط یک خانواده 8 تا 10 نفره را برآورده کند.

 با این حال، سازگاری قدرت به موارد زیر بستگی دارد:

 وسایل برقی و لوازم خانگی که انرژی مصرف می کنند و بنابراین حداکثر مصرف برق را در خانه شما تعیین می کنند.

 سبک زندگی شما  اگر از خانه کار می کنید، برخلاف کاری که می توانید تا زمانی که از سر کار برگردید، برق را خاموش کنید، تمام روز برق مصرف می کنید.

 هر وسیله نقلیه الکتریکی که دارید.  اگر یک تسلا دارید یا قصد خرید آن را دارید، یک سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی برای تامین انرژی خودرو و خانواده شما کافی نخواهد بود.

 میانگین مصرف انرژی روزانه شما در تابستان و زمستان.

 سازگاری برق سیستم خورشیدی شما به عوامل ذکر شده در بالا و نحوه هماهنگی آنها با نصب در منطقه شما بستگی دارد.

 برای درک اینکه آیا یک سیستم 20 کیلوواتی می تواند خانه شما را تامین کند، میانگین مصرف روزانه خود را بر ساعت اوج خورشید محلی تقسیم می کنید.  می توانید میانگین مصرف روزانه خود را در قبض برق خود بیابید.

 میانگین مصرف روزانه (کیلووات ساعت) / ساعت اوج خورشید محلی = اندازه توصیه شده منظومه شمسی شما.  این یک بار دیگر به این دلیل است که یک سیستم زمان‌های اوج خورشید محلی را به اندازه قدرت آن در روز تولید می‌ کند.

 اگر کیلووات بر ساعت نمایش داده شده در صورتحساب برق خانه شما نشان دهد که شما 35 کیلووات ساعت در روز مصرف می کنید و اوج ساعت خورشیدی 4 ساعت است، یک سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی کافی خواهد بود.  مصرف بیش از 20 کیلووات ساعت در روز به این معنی است که کافی نخواهد بود.

9: آیا می توانم یک باتری با سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی نصب کنم؟

پاسخ کوتاه به این سوال بله است.

 نصب سیستم های ذخیره سازی باتری با سیستم خورشیدی 20 کیلوواتی به شما این امکان را می دهد که از انرژی تولید شده بیشتری استفاده کنید.

 بر اساس گزارش ها، نصب یک باتری 20 کیلووات ساعتی با سیستم 20 کیلوواتی برای استفاده روزمره می تواند میزان مصرف انرژی خورشیدی خود تولید شده را از 30 درصد به 60 درصد افزایش دهد.

 این افزایش قابل توجهی در میزان انرژی خورشیدی خود تولید شده است.

 اما اینکه آیا باید باتری نصب کنید به بودجه، مصرف انرژی و موارد دیگر بستگی دارد.

 اگر قصد دارید اثر کربن خود را کاهش دهید، در پول خود صرفه جویی کنید یا قبض برق خانه خود را کاهش دهید، نصب باتری با سیستم 20 کیلووات اولین قدم عالی است.  اما باید هزینه اضافی نصب باتری، دوره بازپرداخت و میزان احتمالی پس انداز در طول زمان را نیز در نظر بگیرید.

10: آیا باید یک سیستم بزرگتر یا کوچکتر را در نظر بگیرم؟

چند نکته که باید قبل از استفاده از انرژی خورشیدی در نظر بگیرید، فضای موجود، نیازهای انرژی، هزینه و اهداف کلی شما برای نصب سیستم خورشیدی است.

 یک سیستم کوچکتر نسبت به یک سیستم بزرگتر برق کمتری تولید می کند.  چه یک خانواده دو نفره با مصرف انرژی کم باشید، یک سیستم کوچکتر 5 کیلوواتی برای استفاده روزانه کافی خواهد بود.

 اما اگر سیستمی می‌خواهید که نیروی اضافی تولید کند یا شاید قصد دارید در آینده نزدیک یک ماشین الکتریکی بخرید.  در هر دو حالت، یک سیستم بزرگتر گزینه بهتری است.

 هزینه نیز عامل مهمی است زیرا سیستم‌های خورشیدی بزرگتر هزینه بیشتری نسبت به سیستم‌های خورشیدی کوچک‌تر دارند که بر دوره بازپرداخت تأثیر می ‌گذارد.

10: امکانات

طراحی مدولار، تولید استاندارد، اشتراک قوی، نصب آسان، بهره برداری و نگهداری.

 عملکرد و سیستم کنترل کامل حفاظت BMS، بیش از جریان، ولتاژ، عایق و سایر طراحی های حفاظتی چندگانه.

 با استفاده از سلول فسفات آهن لیتیوم، مقاومت داخلی کم، نرخ بالا، ایمنی بالا، عمر طولانی.  قوام بالا مقاومت داخلی، ولتاژ و ظرفیت تک سلولی.

 زمان چرخه می تواند به بیش از 5000 بار برسد، عمر سرویس بیش از 10 سال است، هزینه عملیات جامع کم است.

 سیستم هوشمند، تلفات کم، راندمان تبدیل بالا، پایداری قوی، عملکرد قابل اعتماد.  صفحه نمایش ال سی دی بصری به شما امکان می دهد پارامترهای عملیاتی را تنظیم کنید، داده ها و وضعیت عملکرد را در زمان واقعی مشاهده کنید و عیوب عملکرد را به طور دقیق تشخیص دهید.

 پشتیبانی از شارژ و دشارژ سریع

 از پروتکل ارتباطی مانند CAN2.0 و RS485 پشتیبانی می کند که می تواند در سناریوهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.