منظومه شمسی 8 کیلو وات

منظومه شمسی 8 کیلو وات

یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی برای خانوارهای بزرگ با هزینه انرژی بالاتر از حد متوسط مناسب است.  همچنین به دلیل توان خروجی برتر برای استفاده تجاری جزئی ایده آل است.

 یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی یک انتخاب ایده آل برای اکثر خانه ها است.  نسبت قیمت به ظرفیت آن دلیل شماره یک محبوبیت آن است. به طور کلی، سیستمی با این اندازه برق کافی برای رفع نیاز برق روزانه یک خانه تولید می کند.  یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی – فقط بین حد بالای 15 کیلووات و سیستم های خورشیدی بسیار محبوب 6.6 کیلوواتی – برای خانه ای با تقاضای برق کمی بالاتر از حد متوسط مناسب است.

8kW Solar System

1:آیا یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی برای خانه من مناسب است؟

صنعت خورشیدی مجموعه‌ای از سیستم‌های خورشیدی را ارائه می‌کند که هر کدام از نظر میزان انرژی تولیدی متفاوت هستند.  یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی بهترین انتخاب برای خانوارهای بزرگ یا مشاغل کوچک است.

 اگر به فکر منظومه شمسی هستید، به اندازه خانه خود فکر کنید.  میانگین هزینه انرژی شما در ماه چقدر است؟  تعداد زیادی از وسایل الکتریکی در حال استفاده ممکن است نیاز به ذخیره باتری اضافی داشته باشند.

 8 کیلووات یک سیستم خورشیدی گسترده با توان کافی برای پاسخگویی به نیازهای خانوارهای بزرگ است.  فرض کنید چندین وسیله برقی را در خانه خود راه اندازی می کنید، مانند سیستم تهویه مطبوع چرخه معکوس، ماشین لباسشویی، خشک کن و غیره. در این صورت، احتمال بیشتری وجود دارد که از یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی بهره مند شوید.

 و اگر قبض برق شما معمولاً از 500 دلار در هر چهار ماه فراتر می رود، نصب خورشیدی 8 کیلوواتی به شما کمک می کند بودجه برق خود را ساده کنید.

 

 

2: هزینه یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی چقدر است؟

به طور متوسط، هزینه یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی از 6 هزار دلار تا 12 هزار دلار متغیر است که قیمت ها به طور قابل توجهی با کیفیت سیستم و نصب تنظیم می شود.

 هزینه یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی در استرالیا به موارد زیر بستگی دارد:

 تعداد پنل های خورشیدی

 ظرفیت پنل خورشیدی،

 کیفیت پنل خورشیدی،

 گنجاندن یا عدم وجود باتری

 شورای انرژی پاک قیمتی برای سیستم 8 کیلووات نمی دهد.  اما آنها پیشنهاد می کنند که یک سیستم 10 کیلوواتی در محدوده 7600 تا 14100 دلار است.

3: یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی چقدر شما را نجات می دهد؟

بر اساس برآوردها، یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی احتمالاً 3500 دلار در قبض برق سالانه شما صرفه جویی می کند.  پس انداز احتمالی شما از روز بعد نصب خورشیدی شروع می شود.

 بیش از یک روش برای صرفه جویی در سیستم خورشیدی وجود دارد.  اول، شما می توانید با تولید برق خود و پرداخت هزینه کمتر برای برق شبکه صرفه جویی کنید.  دوم، شما می توانید انرژی خورشیدی اضافی را که تولید می کنید به سیستم بفروشید تا صورتحساب های خالص خود را کاهش دهید.

 شما می توانید حدود 3500 دلار از هزینه های برق سالانه خود صرفه جویی کنید.  این مبلغ به 850 دلار در چرخه صورتحساب سه ماهه و 30 تا 35 دلار در ماه می رسد.  با این حال، پس انداز بالقوه شما به شدت تحت تأثیر موارد زیر است:

 مصرف انرژی شما،

 مقدار انرژی که به شبکه می فروشید،

 تعرفه های ورودی که خرده فروشان برق شما می پردازند،

 مقدار انرژی خود تولیدی که مصرف می کنید.

 برای به حداکثر رساندن پس انداز بالقوه خود، باید تا آنجا که می توانید از برق تولید شده توسط خورشید استفاده کنید و مصرف شبکه خود را محدود کنید.  به این ترتیب، برای هر کیلووات ساعت انرژی خورشیدی که مصرف می کنید، 22 تا 28 سنت صرفه جویی خواهید کرد.  این شاخص های قیمت شامل GST می شوند.

 متوسط دوره بازپرداخت برای یک منظومه شمسی 8 کیلوواتی چقدر است؟

 متوسط دوره بازپرداخت زمانی است که انتظار دارید بازده کامل سرمایه خود را دریافت کنید.  برای یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی، دوره بازپرداخت به طور متوسط 3.24 سال پس از نصب پنل خورشیدی است.

 پس انداز شما با سیستم PV خورشیدی از روز نصب آن شروع می شود.  اگر تمام دستورالعمل‌ها را در مورد چگونگی به حداکثر رساندن پس‌انداز خود از انرژی خورشیدی دنبال کنید، می‌توانید میانگین دوره بازپرداخت 3 تا 5 ساله را انتظار داشته باشید.

 

4: آیا فضای سقف کافی برای یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی دارم؟

اگر خانه شما برای خورشیدی مناسب است، برای نصب یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی بین 30 تا 40 متر مربع فضای پشت بام نیاز دارید.

 پنل های خورشیدی بسته به شرکت سازنده، همانطور که در بالا ذکر کردیم، در اندازه های مختلفی وجود دارند.

 اندازه یک پانل 1.7 متر در 1 متر است و از 20 تا 25 پانل بر اساس وات تشکیل شده است.

 شما می توانید یک سیستم خورشیدی با 370 وات در هر پنل نصب کنید.  در این حالت یک سیستم 8 کیلوواتی از 22 پنل خورشیدی تشکیل خواهد شد.

 با این حال، برای تعیین اینکه آیا سقف شما فضای کافی دارد، ابتدا باید بدانید که آیا سقف شما برای خورشیدی مناسب است، از جمله اینکه آیا جهت گیری های متعددی دارد یا از مواد خطرناک ساخته شده است.

5: هزینه یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی چقدر است؟

جدول زیر میانگین هزینه هر کیلووات پنل خورشیدی را در برخی کشورها نشان می دهد.

Solar Energy Cost By Country 2021
Solar Energy Cost By Country 2021
 • بنابراین، هزینه تقریبی سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی در آلمان باید 1113*8=8904 دلار باشد.

   به همین ترتیب، هزینه تقریبی سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی در فرانسه باید 1074*8=8592 دلار باشد.

   چهار عامل مهم بر قیمت پنل های خورشیدی تاثیر می گذارد.

   هزینه‌های تجهیزات عمده‌فروشی: به عنوان یک صنعت جوان، کارخانه‌ها توانسته‌اند فرآیندها را خودکار کنند، مقیاس تولید و لجستیک را افزایش دهند و هزینه هر وات نصب خورشیدی را به‌طور چشمگیری کاهش دهند.

   غرامت: به منظور تشویق خانوارها به انتخاب انرژی خورشیدی، دولت، دولت سیاست های جذابی را برای جذب شهروندان برای انتخاب انرژی خورشیدی، مانند تخفیف های خورشیدی، اجرا می کند.  معرفی طرح‌های تخفیف محلی خورشیدی در ایالت‌های خاص تأثیر چشمگیری بر هزینه انرژی خورشیدی داشته است.

   رقابت و خورشیدی ارزان: هزاران پیمانکار برای نصب خورشیدی وجود دارد.  در نتیجه، حاشیه ها مجبور شده اند در بازار بسیار کم باشند.

6: یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی چقدر شما را نجات می دهد؟

به طور متوسط، یک سیستم 8 کیلوواتی با میانگین پس انداز سالانه 1222 دلار در سال، 56521 دلار برای صاحب خانه در طول عمر خود صرفه جویی می کند.  مقدار واقعی که یک صاحب خانه پس انداز می کند به میزان برق مصرفی در خانه، جهت گیری پنل های خورشیدی و کیفیت سیستم بستگی دارد.

 این به این دلیل است که یک منظومه خورشیدی 8 کیلوواتی به طور متوسط 24 کیلووات ساعت در روز تولید می کند.  آن را در تعداد روزهای یک ماه ضرب کنید (30) و این مقدار به 720 کیلووات ساعت انرژی می رسد (24 کیلووات ساعت 30 = 720 کیلووات ساعت).  آن را در تعداد روزهای یک سال ضرب کنید (365)، و این به 8500 کیلووات ساعت انرژی (24 کیلووات ساعت x 365 = 8760 کیلووات ساعت) می شود.

 میانگین قیمت برق در آلمان 0.333 دلار آمریکا به ازای هر کیلووات ساعت برای خانوارها و 0.260 دلار آمریکا برای مشاغل است.  اکنون، اگر خانواده شما به نحوی از تمام 8500 کیلووات ساعت انرژی تولید شده توسط منظومه شمسی در یک سال استفاده کند، شما همچنان به صرفه جویی سالانه 2830.50 دلار خواهید رسید.  قیمت برق برخی از کشورها وجود دارد.  همانطور که می بینید، قیمت برق در این کشورها بسیار بالا است، بنابراین انرژی خورشیدی یک جایگزین عالی است.

 حتی اگر تمام نیرویی که آنها تولید می کنند تمام نشود، به دلیل عدم نیاز به پرداخت قبوض برق، همچنان می توانید در دراز مدت پول زیادی را پس انداز کنید.  نه تنها در این کشورهای با قیمت برق بالا.

7: یک منظومه شمسی 6.6 کیلوواتی چقدر دوام می آورد؟

سیستم های خورشیدی 8 کیلوواتی با کیفیت بالا با حداقل 25 سال ضمانت و طول عمر تخمینی 30 سال ارائه می شوند.  این بدان معنا نیست که این سیستم پس از 25 سال تولید انرژی را متوقف خواهد کرد.  فقط به اندازه قبل از نظر انرژی کارآمد نخواهد بود.  این به این دلیل است که پانل ها در طول زمان به دلیل قرار گرفتن در معرض گرما و نور خورشید تخریب می شوند.  این به عنوان تخریب ناشی از نور و دمای بالا شناخته می شود.  پانل های با کیفیت بالاتر در برابر این تخریب مقاوم تر هستند و در اوج خود برای مدت طولانی تری کار می کنند.

 یک گزارش توسط آزمایشگاه ملی انرژی های تجدیدپذیر (NREL) در سال 2012 نشان می دهد که پانل های خورشیدی به طور متوسط 0.8٪ در سال تخریب می شوند.  تا زمانی که نیروهای خارجی به پنل آسیب نرسانند، سیستم بین 25 تا 40 سال به خدمت شما ادامه خواهد داد.  انتظار می رود تا سال 25، یک پنل خورشیدی با 80 درصد بازده اصلی خود عمل کند.

 همچنین باید تخریب اینورتر را در نظر بگیرید.  اینورترهای خورشیدی مسکونی عمر کوتاه تری دارند.  آنها به طور معمول حدود 10-15 سال عمر می کنند (با 5 تا 10 سال گارانتی).  این بدان معناست که شما باید اینورتر خورشیدی خود را زودتر از پنل های واقعی تعویض کنید.

 شما می توانید طول عمر و عملکرد یک سیستم خورشیدی را از طریق نگهداری و تمیز کردن مناسب افزایش دهید.

8: آیا یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی برق خانه شما را تامین می کند؟

یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی مطمئناً به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند نیازهای الکتریکی متوسط یک خانواده چهار تا پنج نفره را برآورده کند.

 با این حال، سازگاری قدرت به موارد زیر بستگی دارد:

 وسایل برقی و لوازم خانگی که انرژی مصرف می کنند و بنابراین حداکثر مصرف برق را در خانه شما تعیین می کنند.

 سبک زندگی شما  اگر از خانه کار می کنید، برخلاف کاری که می توانید تا زمانی که از سر کار برگردید، برق را خاموش کنید، تمام روز برق مصرف می کنید.

 هر وسیله نقلیه الکتریکی که دارید.  اگر یک تسلا دارید یا قصد خرید آن را دارید، یک سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی برای تامین انرژی خودرو و خانواده شما کافی نخواهد بود.

 میانگین مصرف انرژی روزانه شما در تابستان و زمستان.

 سازگاری برق سیستم خورشیدی شما به عوامل ذکر شده در بالا و نحوه هماهنگی آنها با نصب در منطقه شما بستگی دارد.

 برای درک اینکه آیا یک سیستم 8 کیلوواتی می‌تواند برق خانه شما را تامین کند، میانگین مصرف روزانه خود را بر ساعت اوج خورشید محلی تقسیم می‌کنید.  می توانید میانگین مصرف روزانه خود را در قبض برق خود بیابید.

 میانگین مصرف روزانه (کیلووات ساعت) / ساعت اوج خورشید محلی = اندازه توصیه شده منظومه شمسی شما.  این یک بار دیگر به این دلیل است که یک سیستم زمان‌های اوج خورشید محلی را به اندازه قدرت آن در روز تولید می ‌کند.

 اگر کیلووات بر ساعت نمایش داده شده در صورتحساب برق خانه شما نشان دهد که شما 20 کیلووات ساعت در روز مصرف می کنید و اوج ساعت خورشیدی 4 ساعت است، یک سیستم خورشیدی 8 کیلووات کافی خواهد بود.  مصرف بیش از 20 کیلووات ساعت در روز به این معنی است که کافی نخواهد بود.

9: آیا می توانم یک باتری با سیستم خورشیدی 8 کیلووات نصب کنم؟

پاسخ کوتاه به این سوال بله است.

 نصب سیستم های ذخیره باتری با سیستم خورشیدی 8 کیلوواتی به شما این امکان را می دهد که از انرژی تولید شده بیشتری استفاده کنید.

 بر اساس گزارش‌ها، نصب یک باتری 8 کیلووات ساعتی با سیستم 6 کیلوواتی برای استفاده روزمره می‌تواند میزان مصرف انرژی خورشیدی خود تولید شده را از 30 درصد به 60 درصد افزایش دهد.

 این افزایش قابل توجهی در میزان انرژی خورشیدی خود تولید شده است.

 اما اینکه آیا باید باتری نصب کنید به بودجه، مصرف انرژی و موارد دیگر بستگی دارد.

اگر قصد دارید اثر کربن خود را کاهش دهید، در پول خود صرفه جویی کنید یا قبض برق خانه خود را کاهش دهید، نصب باتری با سیستم 8 کیلووات اولین قدم عالی است.  اما باید هزینه اضافی نصب باتری، دوره بازپرداخت و میزان احتمالی پس انداز در طول زمان را نیز در نظر بگیرید.

10 : آیا باید یک سیستم بزرگتر یا کوچکتر را در نظر بگیرم؟

چند نکته که باید قبل از استفاده از انرژی خورشیدی در نظر بگیرید، فضای موجود، نیازهای انرژی، هزینه و اهداف کلی شما برای نصب سیستم خورشیدی است.

 یک سیستم کوچکتر نسبت به یک سیستم بزرگتر برق کمتری تولید می کند.  چه یک خانواده دو نفره با مصرف انرژی کم باشید، یک سیستم کوچکتر 5 کیلوواتی برای استفاده روزانه کافی خواهد بود.

 اما اگر سیستمی می‌خواهید که نیروی اضافی تولید کند یا شاید قصد دارید در آینده نزدیک یک ماشین الکتریکی بخرید.  در هر دو حالت، یک سیستم بزرگتر گزینه بهتری است.

 هزینه نیز عامل مهمی است زیرا سیستم‌های خورشیدی بزرگتر هزینه بیشتری نسبت به سیستم‌های خورشیدی کوچک‌تر دارند که بر دوره بازپرداخت تأثیر می ‌گذارد.