یک انتخاب ارزشمند: سیستم خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیومی یکپارچه

یک انتخاب شایسته: سیستم خورشیدی ذخیره سازی باتری لیتیومی همه در یکAll-in-one Lithium Battery Storage Solar System

باتری‌های ذخیره‌سازی انرژی خانگی سال‌هاست که در بازار هستند و انواع و اندازه‌های زیادی را برای انتخاب باقی می‌گذارند. با توجه به توسعه سریع فناوری لیتیوم، سیستم‌های باتری لیتیومی مدرن به سرعت جایگزین باتری‌های اسید سرب سنتی می‌شوند، زیرا تولیدکنندگان سیستم‌های هوشمند و مدولار را برای سازگاری با کاربردهای مختلف ذخیره‌سازی انرژی توسعه داده‌اند. تعداد زیاد انتخاب باتری چیز خوبی برای مصرف کنندگان است، اما انتخاب باتری مناسب برای نیازهای خاص در خانه یا محل کار را دشوارتر می کند.

سیستم خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیومی یکپارچه، جدیدترین نوع سیستم خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیومی است که از سه بخش تشکیل شده است: بسته باتری لیتیومی، اینورتر و MPPT (ردیابی حداکثر توان نقطه). یک پنل خورشیدی تنها چیزی است که مورد نیاز است و کل سیستم ذخیره سازی را می توان بلافاصله مورد استفاده قرار داد. مجهز به BMS (سیستم مدیریت باتری) و طراحی شده توسط مهندسان حرفه ای، یک سیستم خورشیدی ذخیره باتری همه کاره به اندازه هر محصول دیگری در بازار کارآمد و قابل اعتماد است. به طور کلی به عنوان نوعی سیستم ذخیره سازی خانگی استفاده می شود. ما عمدتا یک سیستم خورشیدی ذخیره سازی باتری لیتیومی همه در یک با ظرفیت 3.5 کیلووات و 5.5 کیلووات ارائه می دهیم. اولی همیشه برای سه دستگاه تهویه مطبوع خانگی برای کار همزمان در دسترس است.sketch of All-in-one Lithium Battery Storage Solar System

چرا سیستم خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیوم یکپارچه شایسته انتخاب ما است؟

سیستم خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیومی یکپارچه دارای صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در فضا و کارایی هزینه فوق‌العاده است. ناگفته نماند ایمنی بالا، عمر چرخه طولانی مدت، و طیف وسیعی از رتبه های توان خروجی. با این وجود، نظارت هوشمند ارائه شده است که در قرن بیست و یکم بسیار مناسب است.

Household energy storage system

صرفه جویی در مصرف انرژی: سیستم خورشیدی ذخیره سازی باتری لیتیومی یکپارچه از یک واحد کنترل MPPT با کارایی بالا برای تبدیل انرژی خورشیدی بیشتر به برق استفاده می کند که سازگار با محیط زیست و بی ضرر است.

 

صرفه جویی در فضا: کل سیستم به عنوان یک سیستم ذخیره سازی خانگی به شدت یکپارچه شده است. نیازی به بحث در مورد محل نصب سایر لوازم جانبی باتری نیست. سیستم خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیومی یکپارچه، استفاده از فضا را بسیار بهبود می‌بخشد و با سازگاری محیطی قوی‌تر مشخص می‌شود.

 

صرفه اقتصادی فوق العاده: سیستم خورشیدی ذخیره سازی باتری لیتیومی همه در یک نصب آسان است. تا زمانی که به پنل های خورشیدی مجهز شده باشد، می تواند به یکباره وارد خدمت شود و در زمان شما صرفه جویی کند. شما می توانید روی شبکه یا خارج از شبکه را انتخاب کنید، که می تواند سیستم شما را بسازد یا ارسال شبکه برق را بپذیرد و برق اضافی را بفروشد.

all-in-one Lithium Battery Storage Solar System 2

ایمنی بالا: باتری های LiFePO4 به دلیل عملکرد الکتروشیمیایی خود شناخته شده اند. ساختار باتری در طول فرآیند شارژ و دشارژ پایدار است، بنابراین سیستم خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیوم یکپارچه بعید است که بسوزد یا منفجر شود و سطح بالایی از ایمنی را ارائه دهد.

 

عمر چرخه طولانی: بیش از 4000 بار، به طور موثر هزینه های نگهداری و عملیات را کاهش می دهد.

 

عملکرد هوشمند: سیستم خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیوم یکپارچه می‌تواند برای عملکرد هوشمند به بلوتوث متصل شود. نظارت هوشمند از راه دور پشتیبانی می شود. علاوه بر این، ما می‌توانیم به‌روزرسانی‌های هوشمند سیستم و کنترل خودکار سیستم‌های خورشیدی ذخیره‌سازی باتری لیتیومی همه‌در یک را متوجه شویم.

 

توجه: اگر ولتاژ لحظه ای بزرگتر از حداکثر ولتاژ تایید شده باشد، برای جلوگیری از کوتاه شدن عمر باتری یا آسیب اینورتر، مشخصات بزرگتر توصیه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.