سیستم ذخیره سازی انرژی باتری کانتینری

سیستم ذخیره سازی انرژی باتری کانتینری

TypeLFP
UsageCar, Bus, UPS, Electric Power, Boat, Golf Carts, Electric Bicycles,Scooters, Solar Energy 
Voltage RangeDC200V~DC700V
Specification135A
Cell Weight4620kg
Cycle Life>4000 Times

 

سیستم ذخیره سازی انرژی باتری کانتینری

سیستم ذخیره‌سازی انرژی باتری کانتینری (CBESS) یک پشتیبانی مهم برای توسعه شبکه برق آینده است که می‌تواند به طور موثر پایداری، قابلیت اطمینان و کیفیت توان سیستم قدرت را بهبود بخشد. با مزایای فن آوری بالغ، ظرفیت بالا، قابلیت اطمینان بالا، انعطاف پذیری بالا، سازگاری محیطی قوی، مقیاس پذیری و نصب آسان، چشم انداز کاربردی گسترده ای در سیستم های قدرت دارد. در نتیجه، به عنوان منبع انرژی ذخیره انرژی سیستم قدرت، سیستم ذخیره سازی انرژی کانتینری، جهت توسعه ذخیره انرژی در آینده است.

سیستم ذخیره انرژی کانتینری از یک باتری لیتیوم فسفات به عنوان حامل انرژی برای شارژ و تخلیه از طریق PCS استفاده می کند و تبادل انرژی متعدد با سیستم قدرت را انجام می دهد و به حالت های مختلف منبع تغذیه مانند آرایه فتوولتائیک، انرژی باد، شبکه برق و سایر انرژی ها متصل می شود. سیستم های ذخیره سازی سیستم ذخیره انرژی باتری شامل بسته باتری lifepo4، lifepo4 BMS، سیستم تبدیل انرژی، سیستم کنترل و سایر تجهیزات است. از جمله فناوری هسته، طراحی ساختار بسته lifepo4، طراحی حرارتی سیستم باتری، فناوری حفاظت از سیستم باتری، BMS و غیره است.

سیستم خورشیدی کانتینری حمل و نقل از یک سیستم باتری و یک سیستم تبدیل انرژی تشکیل شده است. سیستم‌های ذخیره انرژی باتری لیتیوم یونی حاوی ماژول‌های باتری فسفات آهن لیتیوم پیشرفته، BMS و سوئیچ‌های فیوز به عنوان حفاظت از اتصال کوتاه DC و ایزوله مدار هستند که همگی به صورت مرکزی در ظرف نصب می‌شوند. به منظور برآورده ساختن ظرفیت خروجی مورد نیاز، چندین ماژول باتری متصل شده اند تا یک بسته باتری lifepo4 را تشکیل دهند. خروجی DC هر بسته باتری lifepo4 در سیستم باتری به سیستم تبدیل انرژی برای تبدیل DC به AC و AC به DC (دو جهته) و همچنین کنترل قدرت متصل است. سیستم ذخیره باتری خورشیدی دسترسی به انرژی جدید، کنترل متصل به شبکه، جمع آوری داده، انتقال از راه دور، بدون مراقبت و سایر عملکردها را انجام می دهد. در مقایسه با نیروگاه سنتی ذخیره انرژی، دارای ویژگی های نصب و اشکال زدایی ساده، ظاهر زیبا و غیره است و به ویژه برای نیازهای کاربرد سیستم های ذخیره انرژی بر روی شبکه یا خارج از شبکه در ارتفاع بالا، سرد مناسب است. مناطق، جزایر، بیابان ها و سایر محیط های پیچیده.

سیستم ذخیره انرژی کانتینری یک کانتینر استاندارد 40 فوتی با دو سیستم تبدیل ذخیره انرژی 250 کیلوواتی داخلی است. سیستم ذخیره سازی باتری لیتیوم یون 1 مگاوات ساعتی، BMS، سیستم نظارت بر ذخیره انرژی، سیستم تهویه مطبوع، سیستم حفاظت در برابر آتش و سیستم توزیع برق به طور مرکزی در یک جعبه مخصوص برای دستیابی به تجهیزات ذخیره سازی انرژی بسیار یکپارچه، با ظرفیت بالا و سیار نصب شده است. . دارای ویژگی های عایق حرارتی، دمای ثابت، ضد حریق، حفاظت از باد و شن و … می باشد که می تواند نیاز محیط های مختلف را برطرف کند.

مشخصات سیستم ذخیره سازی انرژی باتری کانتینری

ModelQHCON-1075-500
PV Parameters 
MPPT voltage rangeDC200V~DC700V
MPPT full power Volt rangeDC370V~DC700V
MPPT channel QTY1-3(Optional)
Single channel maximum current135A
AC grid-connected parameters 
Rated power(kW)500
Maximum power(kW)550
Rated voltage(V)AC380/400
Output3W+N+PE
Voltage range-15%~+10%
Rated frequency(Hz)50/60
Frequency range(Hz)±2
Output harmonics≤3%(Rated power)
Power factor>0.99(Rated power)
Power factor adjustable range1(lead)~1(lag)
AC off-grid parameters 
Rated power(kW)500
Maximum power(kW)550
Rated voltage(V)3W+N+PE,380
Output voltage harmonics≤3%(Linear Load)
Rated frequency(Hz)50/60
Overload capacity105%:continuous operation;(105%~120%:10min:120%):stop operation
Battery Parameter 
Cell typeLFP
Module power(kWh)5.12
Module Qty225
System rated power(kWh)1075
Running Time(h)1.5(Optional by Changing module qty)
Life cycle25°C 0.5C/0.5C 100%DOD EOL80% ≥4000 times
System Efficiency 
Maximum efficiency95.00%
Protection 
DC switchYES
AC switchYES
Grid monitoringYES
Insulation monitoringYES
DCEN protectionYES
Earth-fault protectionYES
Surge protectionDCⅡ/ACⅡ
Basic Parameters 
Dimension W*D*H(mm)5898*2352*2385
Weight (kg)22600
IsolationNo
ProtectionIP54
Working temperature-20-55°C(>45°C derating)
Relative humidity0~95%
CoolingAir cooling, intelligent fan regulation
Working altitude (m)4000(>2000 derating)
Date displayTouch screen
Communication InterfaceRS485,CAN
ProtocolModbus-RTU, CAN2.0B

 

ذخیره سازی انرژی با ولتاژ بالا با ظرفیت های مختلف

High Voltage Energy Storage Application

سلول های باتری Lifepo4 تولیدی

Lifepo4-Cylindrical-Cells-production

کاربرد ذخیره انرژی ولتاژ بالا:

ذخیره‌سازی انرژی با ولتاژ بالا محصولی است که برای کاربردهایی مانند ذخیره‌سازی انرژی ریزشبکه، ذخیره‌سازی انرژی ثابت، ذخیره‌سازی انرژی خورشیدی تجاری، سیستم باتری خورشیدی خانگی، UPS ولتاژ بالا و اتاق داده توسعه یافته است. توان شارژ سیستم ذخیره انرژی ولتاژ بالا کوچک و متوسط ​​در 20-150 کیلووات ساعت متمرکز شده است. فناوری QH به طور مستقل برنامه های lifepo4، BMS و طراحی یکپارچه سازی سیستم را توسعه و تولید می کند و به مشتریان ارائه یکپارچه برنامه ها را در تمام سطوح از ماژول های باتری، دستگاه های ذخیره انرژی، سیستم های ذخیره انرژی ثابت، و سیستم ذخیره سازی انرژی کانتینری و غیره ارائه می دهد. محصولات و خدمات را به بسیاری از شرکت‌های فتوولتائیک، ذخیره‌سازی انرژی صنعتی و تجاری و سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی ارائه می‌کند. محصولات ما از معماری مدولار و مدیریت BMS سه سطحی استفاده می‌کنند و ولتاژ 96 ولت تا 600 ولت را پوشش می‌دهد که می‌تواند به طور انعطاف‌پذیر بر اساس نیاز مشتری پیکربندی شود.

Lithium-Phosphate-Cell-Application